Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210

Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/realsoccer-v1-05/include/gdlr-admin-option.php on line 10

Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/realsoccer-v1-05/include/gdlr-admin-option.php on line 10
PKH Gdańsk SURFBURGER JUŻ DRUGI ROK Z NASZYM KLUBEM - PKH Gdańsk

NEWS

Bieżące informacje z klubu

SURFBURGER JUŻ DRUGI ROK Z NASZYM KLUBEM

Sieć burgerowni SurfBurger już drugi rok wspiera zespół MH Automatyki Gdańsk. W ramach umowy Partnera Biznes Plus logo Surfa pojawiło się m.in. na bandzie lodowiska oraz spodniach naszych zawodników. 

W ramach umowy marka SurfBurger będzie promowana przez naszego zawodnika Mikhaila Samusenko. Jak już informowaliśmy sponsoring indywidualny to nowa forma promocji firmy przez konkretnego zawodnika. Oprócz tytułu Sponsora Zawodnika logotyp firmy znajdzie się na zdjęciu zawodnika w sekcji skład drużyny na naszej stornie www oraz będzie również towarzyszył wszystkim grafikom meczowym, związanym z dokonaniami sponsorowanego gracza.

SurfBurger od 2013r. cieszy się ogromną popularnością mieszkańców Trójmiasta i nie tylko. Obecnie SurfBurger posiada pięć lokali stacjonarnych w Gdańsku, lokal w Sopocie i w Gdyni, a także trzy foodtrucki. Burgery w SurfBurgerze to zawsze stu procentowa wołowina, codziennie wypiekane pełnoziarniste bułki na naturalnym zakwasie, świeże nieprzetworzone i „niepryskane” warzywa oraz autorskie sosy. Sieć oferuje także przepyszne burgery wege.

– SurfBurger zostaje na kolejny sezon z nami. Jest to świetna wiadomość dla hokeja w Gdańsku. Współpraca z Surfem daje ogromne możliwości promocyjne. Surf to nie tylko burgery, to styl i silna marka. Jestem przekonany, że będziemy czerpać wzajemnie od siebie inspiracje i zrobimy kilka fajnych projektów razem. Chciałbym w tym miejscu serdecznie podziękować Łukaszowi Wingertowi, właścicielowi SurfBurgera. To wyjątkowy człowiek, który potrafi podzielić się swoim szczęściem, co w dzisiejszych czasach nie jest często spotykane. Łukasz nie zbaczaj z obranego kursu, kibicujemy Tobie i życzymy samych sukcesów! – powiedział po przedłużeniu umowy Bartosz Purzyński, prezes Pomorskiego Klubu Hokejowego 2014.

Zapraszamy wszystkich sympatyków hokeja do odwiedzin u naszego Partnera, zwłaszcza w położonym w pobliżu lodowiska lokalu stacjonarnym na Przymorzu przy ul. Słupskiej 26C. Właściciele chcą w tej lokalizacji kontynuować tradycję spotkań fanów MH Automatyki Gdańsk.