Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/realsoccer-v1-05/include/gdlr-admin-option.php on line 10

Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/realsoccer-v1-05/include/gdlr-admin-option.php on line 10
PKH Gdańsk SURFBURGER PARTNEREM BIZNES PLUS - PKH Gdańsk

NEWS

Bieżące informacje z klubu

SURFBURGER PARTNEREM BIZNES PLUS

Nowym Partnerem Biznes Plus naszego klubu został SurfBurger – sieć burgerowni, która od 2013r. cieszy się ogromną popularnością mieszkańców Trójmiasta i nie tylko. Surf znany jest z zainteresowania piłką nożną oraz hokejem.

Burgery w SurfBurgerze to zawsze stu procentowa wołowina, codziennie wypiekane pełnoziarniste bułki na naturalnym zakwasie, świeże nieprzetworzone i „niepryskane” warzywa oraz autorskie sosy.
Sieć oferuje także przepyszne burgery wege.

– Jesteśmy dumni, że nasze logo będzie widoczne na spodniach zawodników Stoczniowca 2014 w sezonie 2016/2017. – mówią przedstawiciele SurfBurgera.

Zapraszamy wszystkich sympatyków hokeja do odwiedzin u naszego Partnera, zwłaszcza w położonym w pobliżu lodowiska lokalu stacjonarnym na Przymorzu przy ul. Słupskiej 26C. Właściciele chcą w tej lokalizacji kontynuować tradycję spotkań fanów Stoczniowca 2014.

IMG_0936