NEWS

Bieżące informacje z klubu

TOYOTA WALDER PIERWSZYM MECENASEM PROJEKTU “POSZUKIWANY”!

Na 6 dni przed końcem akcji „Poszukiwany” mamy zaszczyt poinformować, że pierwszym jej Mecenasem został dealer Toyota Walder! Do naszego wspólnego projektu, którego celem jest transfer ofensywnego obrońcy, trójmiejska firma dołączyła, wykupując nagrodę „Sponsor Zawodnika” i przekazując na konto akcji 5000 PLN. Od dzisiaj największy na Pomorzu dealer Toyoty będzie posiadał tytuł oficjalnego sponsora naszego napastnika – Jana Stebera. 

Dla nas to kolejny krok, przybliżający klub do transferu nowego gracza, a dla sponsora pakiet pełen korzyści. Nazwa firmy wspierającej naszą inicjatywę zostanie odczytana między innymi po każdej bramce zdobytej przez Stebera. Dodatkowo logo firmy pojawi się na planszy podsumowującej spotkanie, w którym napastnik ten zostanie wybrany MVP meczu, a także w profilu zawodnika na klubowej stronie internetowej.

Do akcji „Poszukiwany”, oprócz kibiców indywidualnych, wciąż mogą dołączyć lokalni (i nie tylko) przedsiębiorcy, którym zależy na coraz silniejszej drużynie. W puli nagród znajdują się nagrody dla firm, a podstawowy Pakiet Wspieram PKH2014 można nabyć już za 1200 PLN. W ramach akcji udostępniliśmy możliwość uzyskania tytułu wyłącznego sponsora jednego z meczów domowych w Polskiej Hokej Lidze w bieżącym sezonie. Decydując się na zakup tej nagrody wspierający otrzyma m.in. cztery wejściówki do strefy VIP. W ofercie, którą kierujemy do przedsiębiorców, jest również pakiet, który umożliwia wykorzystanie przestrzeni reklamowej na bandzie okalającej lodowisko HSW Olivia.

Projekt „Poszukiwany” zakończy się 30 listopada. Do tej pory dzięki życzliwości wielu kibiców i pierwszemu Mecenasowi – Dealerowi Toyota Walder – na koncie akcji zebraliśmy blisko 28 000 PLN. Nowego gracza biało-niebieskich poznamy tak szybko, jak tylko na koncie akcji znajdzie się 40 000 PLN.

Sfinansujmy razem transfer ofensywnego obrońcy na fans4club.com/pl-poszukiwany