Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/realsoccer-v1-05/include/gdlr-admin-option.php on line 10

Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/realsoccer-v1-05/include/gdlr-admin-option.php on line 10
PKH Gdańsk TRZECH HOKEISTÓW MH AUTOMATYKI W SZEROKIEJ KADRZE! - PKH Gdańsk

NEWS

Bieżące informacje z klubu

TRZECH HOKEISTÓW MH AUTOMATYKI W SZEROKIEJ KADRZE!

Jacek Płachta powołał szeroką, bo aż 53-osobową, kadrę na zgrupowanie szkoleniowe przed Mistrzostwami Świata Dywizji 1A w Kijowie. Szansę zaprezentowania swoich umiejętności przed selekcjonerem reprezentacji Polski otrzyma trzech zawodników MH Automatyki Gdańsk – bramkarz Michał Kieler, obrońca Patryk Wsół i napastnik Mateusz Gościński.

Tak duża ilość powołań spowodowana jest faktem, że dopiero 21 marca ruszają spotkania finałowe play-off PHL oraz mecze o brązowy medal. Ponadto w dniach 21-26 marca w Jastrzębiu zostaną rozegrane Mistrzostwa Polski Juniorów. Kadrowicze w Krynicy pojawić się mają natomiast już 22 marca.

Przed turniejem mistrzowskim biało-czerwonych czekają się dwa towarzyskie mecze z olimpijską reprezentacją Słowacji. Pierwsze spotkanie zaplanowano na piątek 7 kwietnia (godz. 17:30), a drugie odbędzie się dzień później (godz. 16:00). Następnie kadra uda się na dwa wyjazdowe kontrolne spotkania z Wielką Brytanią w Nottingham i Coventry. Do potyczek na Wyspach dojdzie 14 i 15 kwietnia. Mistrzostwa Świata zaplecza elity rozpoczną się 22 kwietnia.