Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210

Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/realsoccer-v1-05/include/gdlr-admin-option.php on line 10

Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/realsoccer-v1-05/include/gdlr-admin-option.php on line 10
PKH Gdańsk TRZY MECZE W 5 DNI - PKH Gdańsk

NEWS

Bieżące informacje z klubu

TRZY MECZE W 5 DNI

Intensywny czas czeka zawodników MH Automatyki Stoczniowca 2014 Gdańsk. Już jutro gdańszczanie rozpoczną serię trzech spotkań ligowych, które zostaną rozegranę w pięć dni. Co więcej, wszystkie spotkania odbędą się w Gdańsku. Nad morzem kolejno gościć będą Tempish Polonia Bytom (piątek), PGE Orlik Opole (niedziela) oraz Nesta Mires Toruń (wtorek).

Taki układ gier jest pokłosiem tego, że w 1 rundzie doszło do zamiany gospodarza w spotkaniu z PGE Orlikiem Opole. Będzie to druga „seria” domowa. W zeszłym tygodniu nasi hokeiści podejmowali TatrySki Podhale Nowy Targ, JKH GKS Jastrzębie i Unię Oświęcim, zdobywając 4 punkty. We wszystkich meczach dostarczyli swoim kibicom dużą dawkę emocji. Mamy nadzieję, że tym razem będzie podobnie.

Niestety w „trójmeczu” nie będzie mógł wystąpić Jan Steber. Kapitan gdańskiej drużyny, za karę meczu otrzymaną w konfrontacji z Unią, nie będzie mógł wystąpić w żadnym z wspomnianych spotkań. Do gry powróci za to Adrian Kastel-Dahl. Kontuzja szwedzkiego środkowego, choć bolesna, nie okazała się tak groźna, jak początkowo przypuszczano. Skończyło się na stłuczeniu barku. Do pełni sił wraca także bramkarz Michał Kieler.

Dla Polonii oraz Orlika mecze w Gdańsku będą niezwykle istotne, gdyż oba zespoły nie wyobrażają sobie, żeby zabrakło ich w czołowej „szóstce” ligi. Nie mogą być jednak pewne awansu, a strata punktów w Gdańsku może skomplikować sytuację. Z kolei Nesta Mires Toruń to nasz sąsiad w tabeli. Torunianie tracą do MH Automatyki Stoczniowca 2014 Gdańsk zaledwie jeden punkt.

– Jaki jest nasz cel na najbliższe trzy mecze? Oczywiście komplet 9 punktów. Nie może być inaczej, bo każdy z tych rywali jest w naszym zasięgu. To nie są tak silne drużyny jak na przykład GKS Tychy – zapowiedział na łamach portalu Trojmiasto.pl Maciej Rompkowski, który pod nieobecność Stebera będzie pełnił rolę kapitana drużyny.

Emocji z pewnością nie zabraknie. Zapraszamy!

plakat_meczowy_Bytom_Opole_Toruń