Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/realsoccer-v1-05/include/gdlr-admin-option.php on line 10

Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/realsoccer-v1-05/include/gdlr-admin-option.php on line 10
PKH Gdańsk UMOWA Z GRUPĄ LOTOS PODPISANA - PKH Gdańsk

NEWS

Bieżące informacje z klubu

UMOWA Z GRUPĄ LOTOS PODPISANA

Grupa LOTOS podpisała umowę z Pomorskim Klubem Hokejowym 2014 i wesprze klub jako sponsor strategiczny. Gdański koncern, po kilku latach wrócił do sponsorowania hokeja na lodzie. Umowa obowiązuje do końca sezonu 2018/2019.

Umowę zawartą pomiędzy Grupą LOTOS, a Pomorskim Klubem Hokejowym 2014, dotyczącą współpracy i działań promocyjno-reklamowych drużyny hokejowej seniorów MH Automatyka Gdańsk Bartoszowi Purzyńskiemu, Prezesowi Zarządu Pomorskiego Klubu Hokejowego 2014 przekazali Jarosław Wittstock, Wiceprezes Zarządu ds. Korporacyjnych Grupy LOTOS oraz Adam Kasprzyk, Dyrektor ds. Komunikacji Grupy LOTOS.

Podpisanie umowy to efekt wielomiesięcznych rozmów pomiędzy klubem i koncernem paliwowym. Decyzja o podjęciu współpracy na poziomie sponsora strategicznego jest efektem chęci wsparcia klubu w dążeniu do oferowania gdańskiej publiczności najwyższej jakości sportowej i organizacyjnej podczas meczów hokejowych.

Jednym z głównych elementów współpracy będzie także propozycja dla kibiców gdańskiego hokeja. Zaangażowana społeczność, która od lat buduje pozytywną atmosferę wokół gdańskiego klubu, będzie mogła czerpać korzyści ze współpracy klubu z Grupą LOTOS. Szczegóły poznamy już wkrótce.

Zdaniem Bartosza Purzyńskiego, rozpoczęcie współpracy powinno przynieść korzyści obydwu stronom: – Grupa LOTOS kojarzy się z najwyższą jakością i dynamicznym rozwojem – podobnie jak hokej na lodzie, który określany jest jako najszybsza gra zespołowa na świecie. Połączenie siły marki LOTOS z możliwościami promocji przez współpracę z wizytówką Pomorza w sportach zimowych to przełomowe wydarzenie w procesie odbudowy profesjonalnego hokeja w Gdańsku. To kolejny ważny krok, abyśmy w przyszłości mogli dołączyć do grona drużyn walczących o medale. Poszerzając grono sponsorów strategicznych Pomorskiego Klubu Hokejowego 2014 o Grupę LOTOS, podnosimy również status naszego Klubu Biznesu, co powinno przełożyć się na kolejne kontakty i możliwości współpracy dla naszych obecnych partnerów biznesowych.

Jarosław Wittstock, Wiceprezes Zarządu ds. Korporacyjnych Grupy LOTOS oraz Bartosz Purzyński, Prezes Zarządu Pomorskiego Klubu Hokejowego 2014

LOTOS to polska grupa kapitałowa, której działalność ma strategiczne znaczenie dla krajowego i europejskiego bezpieczeństwa w sektorze energii oraz polskiej gospodarki. LOTOS wydobywa gaz ziemny i ropę naftową w Polsce, Norwegii oraz na Litwie. Należy do niego, zlokalizowana w Gdańsku, jedna z najnowocześniejszych europejskich rafinerii, gdzie surowiec przerabiany jest głównie na wysokiej jakości paliwa, w tym paliwa premium – LOTOS Dynamic.

LOTOS to także sieć blisko 500 stacji paliw, dogodnie zlokalizowanych przy autostradach i drogach ekspresowych, we wszystkich aglomeracjach i wielu miejscowościach na terenie całego kraju. LOTOS, jako sprzedawca detaliczny i hurtowy, zaopatruje w paliwa blisko 1/3 polskiego rynku. Zajmuje też pozycję drugiego spedytora kolejowego w kraju. LOTOS to także czołowy producent asfaltów drogowych, olejów silnikowych oraz smarów do samochodów, samolotów, pociągów, statków, a nawet pojazdów techniki wojskowej.