NEWS

Bieżące informacje z klubu

WCZEŚNIEJSZA INAUGURACJA SEZONU DLA LOTOS PKH GDAŃSK!

Hokeiści LOTOS PKH Gdańsk pierwszy ligowy mecz rozegrają w środę – 11 września o godzinie 18:30, kiedy to podejmą drużynę Kadry PZHL. Spotkanie zostało przełożone z 21 listopada.

Powodem przełożenia meczu jest niefortunnie ułożony harmonogram rozgrywek. Zgodnie z terminarzem Kadra PZHL do Gdańska miała przyjechać 21 listopada (czwartek), podczas gdy 22 listopada (piątek) gdańszczanie mają zaplanowany wyjazd do … Nowego Targu.

W związku z intensywnym rozkładem kolejek ligowych oraz faktem, że młodzi kadrowicze udział w rozgrywkach muszą zakończyć udział w rozgrywkach PHL do końca listopada, postanowiono zmienić termin tego meczu. Będzie to ostateczne przetarcie przed oficjalnym startem sezonu zaplanowanym na 15 września. Tego dnia biało-niebiescy zmierzą się na wyjeździe z KH Toruń.

Jako że spotkanie zostanie rozegrane na małej hali (lód na dużej tafli pojawi się w drugiej połowie września), nie zostanie zorganizowane jako impreza masowa. Na trybunach będzie mogło się znaleźć maksymalnie 299 kibiców.

Osoby, które nabyły karnet, mają w jego ramach zagwarantowany wstęp na mecz. Pula pozostałych wolnych miejsc trafi do ogólnodostępnej sprzedaży. Bilety w cenie 15 złotych (normalny) oraz 10 zł (ulgowy) od poniedziałku będzie można nabyć wyłącznie online za pośrednictwem strony klubowej oraz platformy Eventim.