Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210

Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/realsoccer-v1-05/include/gdlr-admin-option.php on line 10

Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/realsoccer-v1-05/include/gdlr-admin-option.php on line 10
PKH Gdańsk WYBIERZ MASKOTKĘ DLA HOKEISTÓW! - PKH Gdańsk

NEWS

Bieżące informacje z klubu

WYBIERZ MASKOTKĘ DLA HOKEISTÓW!

Przerwę w rozgrywkach Pomorski Klub Hokejowy 2014 chce wykorzystać do stworzenia wspólnie z kibicami klubowej maskotki. Spośród propozycji kibiców wybrane zostaną najciekawsze projekty. W ramach konkursu fani wybiorą również imię hokejowej maskotki.

Na klubowym profilu w serwisie społecznościowym Facebook: https://www.facebook.com/pkh2014/ do niedzieli (22.07) można zgłaszać propozycje dotyczące maskotki. Spośród nadesłanych zgłoszeń do dalszego etapu przejdą te z największą liczbą polubień.

Po wybraniu konkretnej propozycji w kolejnym kroku, w który również będą zaangażowani kibice, będzie można zgłaszać projekt graficzny lub rysunek maskotki. Na tym etapie liczymy szczególnie na pomysłowość i talenty naszych najmłodszych kibiców. Na zakończenie zostanie ogłoszony dodatkowy konkurs na jej imię.

Staramy się podnosić atrakcyjność naszego widowiska, zarówno pod względem sportowym, jak też organizacyjnym. W nadchodzącym sezonie zamierzamy jeszcze lepiej animować publiczność do dopingu i zapewniać im dodatkową rozrywkę podczas meczów naszej drużyny. Klubowa maskotka to na pewno element, który może nam w tym pomóc. Będziemy mogli wykorzystać ją również podczas wizyt w szkołach, czy naszych działaniach prospołecznych, kiedy na przykład zawodnicy odwiedzają młodych pacjentów w szpitalnych oddziałach dziecięcych. Bardzo liczę na zaangażowanie kibiców, bo to oni będą się z nią identyfikować, dlatego praktycznie na każdym etapie chcemy włączyć naszych fanów w aktywny dialog na temat maskotki – mówi Bartosz Purzyński, prezes Pomorskiego Klubu Hokejowego 2014.

Hokejowy sezon rusza w połowie września tego roku. Do tego czasu klub zamierza przygotować maskotkę, która praktycznie w całości będzie efektem wyborów kibiców. Szczegóły dot. kolejnych etapów tworzenia maskotki będzie można obserwować na profilu drużyny w serwisie Facebook.