Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210

Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/realsoccer-v1-05/include/gdlr-admin-option.php on line 10

Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/realsoccer-v1-05/include/gdlr-admin-option.php on line 10
PKH Gdańsk ZAPRASZAMY DO WYPOŻYCZALNI SPRZĘTU DLA DZIECI! - PKH Gdańsk

NEWS

Bieżące informacje z klubu

ZAPRASZAMY DO WYPOŻYCZALNI SPRZĘTU DLA DZIECI!

Już od września rusza nowy rok szkolny, a wraz z nim swoje treningi rozpoczną najmłodsi adepci gdańskiego hokeja. Przypominamy, że przy naszym klubie działa wypożyczalnia sprzętu dla najmłodszych, która stale powiększa swój asortyment.

Obecnie na stanie wypożyczalni, prowadzonej przez Pomorski Klub Hokejowy 2014, znajduje się 19 kasków oraz 13 par łyżew.

W minionym sezonie, podczas listopadowej zbiórki pod hasłem „Gramy dla Alicji” udało się zebrać 1597,39 złotych. Pozwoliło to na zakup czterech kasków dziecięcych oraz trzech par łyżew.

Inicjatywa narodziła się jako ostatnia wola śp. Alicji Horodeńskiej, wielkiej miłośniczki hokeja na lodzie, i trwa już od 2016 roku. Już dzisiaj możemy poinformować, że będzie także kontynuowana w nadchodzącym sezonie.

Możliwość wypożyczenia sprzętu dla najmłodszych cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Koszt to zaledwie 20 złotych za cały sezon (za jedną rzecz), a uzbierana kwota zasila konto wypożyczalni i jest przeznaczana na kolejne zakupy sprzętowe.

Wszystkich z Państwa, którzy zechcą skorzystać z wypożyczalni sprzętu dla swoich pociech, prosimy o kontakt z kierownikiem drużyny Adamem Rozenbergiem (e-mail: adam.rozenberg@pkh2014.pl / tel. 691 605 056).