Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210

Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/realsoccer-v1-05/include/gdlr-admin-option.php on line 10

Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/realsoccer-v1-05/include/gdlr-admin-option.php on line 10
PKH Gdańsk XV Gdańska Gala Sportu udana dla PKH 2014! - PKH Gdańsk

NEWS

Bieżące informacje z klubu

XV Gdańska Gala Sportu udana dla PKH 2014!

Związani z Pomorskim Klubem Hokejowym 2014 zawodnicy, trener i sponsor odebrali aż 4 wyróżnienia podczas Gdańskiej Gali Sportu. Byliśmy reprezentowani w kategoriach Trener Roku, Nadzieje oraz Przyjaciel Gdańskiego Sportu.

Jubileuszowa XV Gala  Gdańskiego Sportu odbyła się w Hali AWFiS w Gdańsku-Oliwie. Nagrody wręczali m.in. Prezydent Miasta Gdańska Paweł Adamowicz, dyrektor Biura Prezydenta Gdańska ds. Sportu Andrzej Trojanowski oraz olimpijczycy – Adam Korol i Leszek Blanik.

Pierwsi na scenę zostali zaproszeni najmłodsi zawodnicy MH Automatyki Gdańsk – Kamil Dolny (22 l.) i Patryk Wysocki (18 l.). Zostali oni uhonorowani za bardzo dobre występy w Polskiej Hokej Lidze i reprezentacji młodzieżowej.

Podczas Gali wyróżnieni zostali również sponsorzy i mecenasi gdańskiego sportu. Wśród firm, które zostały wyróżnione, po raz drugi z rzędu znalazł się sponsor tytularny naszej drużyny, firma MH Automatyka. W jej imieniu nagrodę odebrał prezes zarządu Maciej Gulczyński.

Ostatnim z wyróżnionych reprezentantów klubu tego wieczoru był trener Andriej Kowaliew. Jego zaangażowanie w utrzymanie drużyny w Polskiej Hokej Lidze i obecna bardzo dobra 5. pozycja w PHL nie przeszły bez echa w Gdańsku. Na scenie nasz trener stanął obok Marcina Wołosza (taekwon-do, Gdański Klub Taekwon-do) i Piotra Bulińskiego (wioślarstwo, AZS AWFiS).

Cieszymy się, że podczas Gdańskiej Gali Sportu byliśmy reprezentowani aż w 3 kategoriach – mówi Arkadiusz Bruliński, wiceprezes Pomorskiego Klubu Hokejowego 2014. To efekt ciężkiej pracy i zaangażowania wielu osób. W sportach zespołowych ciężko jest wyróżniać jednostki, tym bardziej, że my od początku stawiamy na wyrównaną grę całego zespołu. Na pewno młodzi zawodnicy, którzy dziś zostali wyróżnieni, pod okiem jednego z najlepszych trenerów w Polskiej Hokej Lidze mają optymalne warunki do rozwoju i w przyszłości odebrania kolejnych wyróżnień. Mam nadzieję, że w kolejnych latach zasłużymy również na wyróżnienia drużynowe, bo obecnie właśnie dzięki postawie całej drużyny jesteśmy największą niespodzianką rodzimej ligi hokejowej. Warto również podkreślić, że nasz sponsor tytularny MH Automatyka znalazła się w gronie wyróżnionych już drugi rok z rzędu, co zdarza się rzadko wśród przedsiębiorstw średniej wielkości – podsumowuje Arkadiusz Bruliński.