NEWS

Bieżące informacje z klubu

ZARZĄD SPOTKAŁ SIĘ Z PREZYDENTEM MIASTA

W dniu wczorajszym Zarząd naszego klubu spotkał się z Prezydentem Miasta Gdańska – Pawłem Adamowiczem. Powodem był niedawny awans gdańskiej drużyny na najwyższy poziom rozgrywkowy, przedstawienie dotychczasowej działalności klubu, ale także rozmowy o planach na najbliższy sezon.

Nasi działacze spotkali się z bardzo miłym przyjęciem. Na pamiątkę otrzymali tablicę z informacjami medialnymi po awansie do PHL oraz osobistą dedykacją Prezydenta. Włodarzowi naszego miasta wręczyli z kolei zdjęcie z pamiątkowym krążkiem oraz kawałkiem kija, używanego przez hokeistów podczas meczów i treningów.

– Gratuluję uporu. Drużyna zbudowana praktycznie od zera i już z takimi sukcesami. Jestem pod wrażeniem. Jesteście wzorem dla innych i oby takich pozytywnych zapaleńców było więcej w gdańskim i polskim sporcie. – mówił podczas spotkania Prezydent Paweł Adamowicz.

Teraz przed działaczami okres wytężonej pracy nad pozyskaniem środków na grę w PHL. W tym miejscu należy podkreślić, że Miasto Gdańsk jest bardzo ważnym partnerem klubu. Obie strony zadeklarowały chęć dalszej współpracy.

Fot: Jerzy Pinkus