Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210

Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/realsoccer-v1-05/include/gdlr-admin-option.php on line 10

Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/realsoccer-v1-05/include/gdlr-admin-option.php on line 10
PKH Gdańsk ZAWODNICY ROZPOCZĘLI WSPÓLNE TRENINGI - PKH Gdańsk

NEWS

Bieżące informacje z klubu

ZAWODNICY ROZPOCZĘLI WSPÓLNE TRENINGI

Wczoraj po południu zawodnicy MH Automatyki Gdańsk, dotychczas przygotowujący się indywidualnie, rozpoczęli wspólne treningi. Pierwsze zajęcia odbyły się pod okiem Andrieja Kowaliewa, który jak już wcześniej informowaliśmy, poprowadzi naszą drużynę w sezonie 2017/2018.

Do piątku biało-niebiescy będą trenować „na sucho”, odbywając treningi na bieżni, na siłowni oraz na sali gimnastycznej. W sobotę zaplanowano pierwszy trening na lodzie.

– Jestem pozytywnie zaskoczony, tym jak profesjonalnie moi zawodnicy podeszli do okresu przygotowań indywidualnych. Jestem zadowolony z pracy, jaką wykonali. – podsumował poziom przygotowania kondycyjnego i motorycznego Andriej Kowaliew.

Do dyspozycji szkoleniowca byli niemal wszyscy zawodnicy, którzy mają podpisane kontrakty na zbliżający się sezon. Zabrakło jedynie Dymitra Szczerbakowa, który załatwia w Kijowie sprawy wizowe.

Ponadto trener Kowaliew do treningów włączył bramkarza z zespołu juniorów, Konrada Zgrzebnickiego. 19-latek ma pełnić rolę trzeciego bramkarza. Wciąż trwają poszukiwania zawodnika, który będzie rywalizował z Tomaszem Witkowskim. W przyszłym tygodniu na testach pojawi się zagraniczny bramkarz, który będzie miał za zadanie udowodnić swoją przydatność dla drużyny.

Z drużyną trenuje także napastnik Jakub Stasiewicz. Po okresie występów w JKH GKS Jastrzębie oraz Neście Mires Toruń pochodzący z Trójmiasta napastnik, razem z innymi testowanymi zawodnikami, otrzyma szansę przekonania do swoich umiejętności białoruskiego szkoleniowca.