Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210

Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/realsoccer-v1-05/include/gdlr-admin-option.php on line 10

Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/realsoccer-v1-05/include/gdlr-admin-option.php on line 10
PKH Gdańsk ZMIANA W ZARZĄDZIE PKH2014 - PKH Gdańsk

NEWS

Bieżące informacje z klubu

ZMIANA W ZARZĄDZIE PKH2014

Z funkcji wiceprezesa zarządu Pomorskiego Klubu Hokejowego 2014 zrezygnował Maciej Gulczyński. MH Automatyka pozostaje sponsorem gdańskich hokeistów.

Maciej Gulczyński, dotychczasowy wiceprezes zarządu Pomorskiego Klubu Hokejowego 2014 z początkiem sierpnia 2017 roku zrezygnował z pełnienia swojej funkcji w zarządzie.

– Jako wiceprezes zarządu byłem bardzo mocno zaangażowany w działalność klubu od jego powstania w 2014 roku – podkreśla Maciej Gulczyński. – Te 3 lata potwierdziły, że w Gdańsku jest zapotrzebowanie na hokej na wysokim poziomie i w moim przekonaniu z roku na rok rozwijamy się zarówno sportowo, jak też organizacyjnie. Mimo mojej rezygnacji z funkcji wiceprezesa firma MH Automatyka pozostaje nadal sponsorem tytularnym i będzie wspierać funkcjonowanie klubu. Wierzę, że w kolejnych latach kibice, którzy na trybunach tworzą niesamowitą atmosferę, będą mogli obserwować rozwój drużyny i cieszyć się jej kolejnymi zwycięstwami. Za to trzymam kciuki i żeby to było możliwe, nadal wspieram klub finansowo – deklaruje Maciej Gulczyński.

Zarząd Pomorskiego Klubu Hokejowego 2014 oprócz Macieja Gulczyńskiego od początku tworzyli Bartosz Purzyński, prezes zarządu oraz wiceprezesi Arkadiusz Bruliński i Michał Śmigielski.

Rozumiem decyzję prezesa Maćka Gulczyńskiego i chciałbym mu serdecznie podziękować za te 3 sezony tak bliskiej współpracy i ogromnego osobistego zaangażowania we wszystkie działania klubu – komentuje Bartosz Purzyński, prezes zarządu Pomorskiego Klubu Hokejowego 2014. – Natomiast wsparcie firmy MH Automatyka pokazuje, że również firmy z sektora małych i średnich przedsiębiorstw mogą mieć realny wpływ na tworzenie zaangażowanej lokalnej społeczności. Potwierdza to również przyznanie MH Automatyce tytułu Partnera Gdańskiego Sportu na zakończenie ubiegłego roku podczas XIV Gali Gdańskiego Sportu. Każdemu klubowi życzę takiego sponsora i jednocześnie jestem spokojny o naszą dalszą współpracę, bo uzgodniliśmy, że firma MH Automatyka nadal będzie wspierać nasze starania o przywrócenie Gdańskowi należnego mu miejsca na hokejowej mapie Polski. Małymi krokami idziemy do przodu – dodaje Bartosz Purzyński.